KONST / Litografier / Färglitografi 17113061
nr 1711 3061
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Segelbåt. Signerad, numrerad 56/360. Färglitografi, bildmått: 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 82x59 cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:09:41
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.600 kr